SAN ANDREAS CHAPULLERS vs YOZGAT THE POWER

vs

Video

Ayrıntılar

Tarih Zaman League Sezon
19 Mart 2018 21:00 ESBBL Dördüncü Sezon Maçları 2018 - 2019 | S04

Mekan

Pertevniyal

Sonuçlar

San Andreas Chapullers

# Oyuncu Konum FairPlay Score PTS REB AST BLK Top Ç. Faul
2Arda Bal [San Andreas Chapullers]Center0272000
3Samet Özcan [San Andreas Chapullers]Forward01030020
4Emrecan Yanık [San Andreas Chapullers]Forward0460000
6Mert Tan [San Andreas Chapullers] Forward-Guard01148010
7Alhun Aydın (San Andreas C. Kaptanı)Guard0400000
13Emre Duyar [San Andreas Chapullers]Forward0621040
14Fatih Onur [San Andreas Chapullers]Guard0202010
25Doruk Takmaz [San Andreas Chapullers]Center0411000
 Toplam 0432314080

Yozgat The Power

Konum FairPlay Score PTS REB AST BLK Top Ç. Faul
 0000000

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir