KUZGUNLAR vs TEKNOPATS

vs

Video

Ayrıntılar

Tarih Zaman League Sezon
23 Mart 2018 20:01 ESBBL Dördüncü Sezon Maçları 2018 - 2019 | S04

Mekan

Pertevniyal

Sonuçlar

TakımTSonuç
Kuzgunlar56Win
Teknopats50Lost

Kuzgunlar

Konum FairPlay Score PTS REB AST BLK Top Ç. Faul
 0000000

Teknopats

# Oyuncu Konum FairPlay Score PTS REB AST BLK Top Ç. Faul
7Ediz Göksu (Teknopats)Forward0640000
9Atakan Geçko (Teknopats) Forward01620020
10Cem Demir (Teknopats)Guard0311000
11Selim Çangır (Teknopats)Center0641010
12Recep Şengüler (Teknopats)Forward0782040
13Alp Tankurt (Teknopats)Forward0430010
21Ersin Yaşar (Teknopats)Forward0411030
3Özkan Bingül [Teknopats Kaptanı]Guard0416040
 Toplam 05024110150

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir