KUZGUNLAR vs SAN ANDREAS CHAPULLERS

vs

Ayrıntılar

Tarih Zaman League Sezon
16 Nisan 2018 21:00 ESBBL Dördüncü Sezon Maçları 2018 - 2019 | S04

Mekan

Pertevniyal

Sonuçlar

TakımTSonuç
Kuzgunlar51Lost
San Andreas Chapullers60Win

Kuzgunlar

Konum FairPlay Score PTS REB AST BLK Top Ç. Faul
 0000000

San Andreas Chapullers

# Oyuncu Konum FairPlay Score PTS REB AST BLK Top Ç. Faul
4Emrecan Yanık [San Andreas Chapullers]Forward0410000
5Yağızer Altunyuva (San Andreas Chapullers)Forward-Guard023182100
6Mert Tan [San Andreas Chapullers]Forward-Guard021165050
7Alhun Aydın (San Andreas C. Kaptanı)Guard0320010
13Emre Duyar [San Andreas Chapullers]Forward00115210
14Fatih Onur [San Andreas Chapullers]Guard0230010
19Asım Buğra Akay (San Andreas Chapullers)Forward0361100
25Doruk Takmaz [San Andreas Chapullers]Center0470000
 Toplam 0606413480

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir